Yeni Dünya Düzeni Helal Gıda

Yeni Dünya Düzeni Helal Gıda
Yeni Dünya Düzeni Helal Gıda
Marka: GİMDES
Ürün Kodu: Ürün 4
Stok Durumu: 910
KDV Dahil: 15,00TL
KDV Hariç: 15,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

İslamın,  bir takım ritüellerin üzerinde bir hayat nizamı, bir yaşam sistemi olduğuna bütün benliğimle teslim olduğum zaman diliminden tam 57 yıl geçmiş. Yarım asırlık bu zaman diliminde üniversite eğitimi, devlet görevleri, öğretim üyelikleri, çok çeşitli sosyal içerikli aktiviteler, evlilik, çoluk çocuk meşgaleleri, yurtiçi ve yurtdışı seyahatler ve ticaret kâh birbirini takibederek, kâh birbirinin içinde yerlerini alarak bugüne gelindi. Bu hayat serüveni bundan sonra nasıl bir seyir gösterecek ve nerede, ne zaman ve nasıl sona erecek?İşte bu soruların cevabı insanoğlunda yok. Rabbim encamımızı hayır eylesin.

Bu zaman diliminde dünyada ve ülkemizde çok önemli olaylar yaşadık, yaşıyoruz. Hayat, önümüzdeki zaman diliminde çok önemli inkilabları yaşayacağımıza dair sinyaller veriyor. İslam ümmeti bir asır önce, Beyaz Adamın bir gece baskınına maruz kaldı. Beyaz adam tarihte Afrikalı esirlere uyguladığı Kuntakinteleştirme metodunu İslam ümmetinin tamamına da uygulamaya kalktı. Kısmen bu metodla devşirmeler yetiştirebildi. Ancak daha fazlasına Allah izin vermedi. Zaman geriye sarmaya başladı. Beyaz Adamın iktidarı yer yer çatırdamaya başladı. Yeni Dünya Düzeni şekillenmeye başladı ve devam ediyor.

Son 30 yıllık hayatımın en önemli temasına Helal arayışı damgasını vurdu. İnancım şu ki sözünü ettiğim Yeni Dünya Düzeni de ancak ve ancak HELAL temeller üzerinde yükselebilecektir. Helal sistemin en önemli öğesi ise Helal Lokma olmak zorundadır. Bu sebeple, İslam ümmeti   Helal Lokma meselesini çözmek zorundadır.

Bunun için Beyaz Adamın kontrolünde  makine çarklarının içinden çıkartılıp cicili bicili ambalajlarda ve aldatıcı reklamlarla önümüze getirilen ürünleri öncelikle güvenilir, bağımsız ve ehliyet sahibi insanlarımıza kontrol ettirmeden tüketmeyecek, gerekirse nefsimize hakim olup o ürünleri boykot edebilecek bir bilince ulaşmak zorunda olduğumuzu kabul etmeliyiz.

Bu kitapla, 30 yıl boyunca zaman zaman Helal yaşam, Helal Lokma konusunda karşılaşılan olaylara karşı yazılmış yazıları biraraya getirmeye çalıştım. 2 yıl önce 1. Baskısı yapılmıştı.  Önemli gelişmelerin ve umutların gölgesinde Yeni Dünya Düzeni ve Helal Gıda  Kitabımızın, yeni düzenlemeler ve ilavelerle 2.Baskısını Allah(cc)’ın izni ile başlatıyoruz.Rabbim hayırlara vesile kılsın.

Cenab-ı Hâk kusurlarımızı lütfu ile bağışlasın. Hakkı hak bilip, doğru yolda yürümeyi, batılı batıl bilip, ondan kaçınmayı nasip buyursun. Her türlü haram ve şüpheli lokmadan ve işlerden cümlemizi muhafaza eylesin.                                                            

Allah(cc) yar ve yardımcımız olsun.

Dr.Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

28  Ağustos 2013 İstanbul      

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: yeni, dünya, düzeni, helal, gıda

GİMDES Yayınları © 2013